Monter rusztowań do pracy w Niemczech

Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy:  Niemcy
Zadania:
?         wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Wymagania:
?         uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa
?         doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
?         mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA
?         30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej
?         mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)
Oferujemy:
?         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ? oddelegowanie do pracy w Niemczech
?         wynagrodzenie 6700-9200 zł netto/mc
?         zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze
?         przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech
?         wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca
?         dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
Kontakt telefoniczny z Olgą Budelewską pod nr: 535 812 112
e- mail: olga.budelewska@pracownicybudowlani.pl