Cieśla - praca za granicą

Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
- wykonywanie szalunków systemowych na budowie w stanie surowym

Wymagania:
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą współpracę
- przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech
- wyjazd z miejsca zamieszkania i zwrot kosztów przejazdu Polska-Niemcy
- możliwość natychmiastowego podjęcia pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471
Kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274
e- mail : justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl