praca przy sałatkach - Holandia

Wnosimy na polski i holenderski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności
i kreatywności pod szyldem Agencji Rekrutacyjnej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników produkcji
miejsce pracy: Dronten/ Holandia

Ilość wakatów: 200!
Opis stanowiska:
?         praca wykonywana w nowo wybudowanym zakładzie, na jednym ze stanowisk: wstępna obróbka warzyw, praca przy taśmie, pakowanie.
?         Zakład pracuje w systemie dwuzmianowym
?         Średnia ilość godzin pracy w tygodniu: 46-60 (40 gwarantowane).

Wymagania:
?         Gotowość do pracy fizycznej
?         Chęć wyjazdu na dłuższy czas
?         Nie wymagamy dobrej znajomości języka!
?         Nie oczekujemy doświadczenia!
?         Wytrzymałość w pracy stojącej
?         Sprawność manualna
?         Mile widziane prawo jazdy i chęć prowadzenia samochodu służbowego.

Oferujemy:
?         Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 1350 do 1950 euro netto/ m-c! przy stawce 9,80 euro brutto/h
?         Wypłaty co 4 tygodnie.
?         Pakiet socjalny w postaci: zakwaterowania ( 68 euro netto/ tydzień), ubezpieczenia
(22,4 euro/ tydzień), dojazdu do pracy samochodem (10 euro/ tydzień, kierowca gratis!).
?         Opiekę koordynatora.
?         Organizację transportu z Polski.
?         Opiekę rekrutera po rozpoczęciu pracy.

Jak aplikować:

Zapraszamy do kontaktu z biurem w Rzeszowie telefonicznie (w godzinach 8 do 16):
Mateusz ? 789 097 482
Iga: 505 698 268
Ewelina: 504 603 489

Lub przesyłanie CV mailowo: holandia@time2work.com.pl z dopiskiem ?sałatki_Holandia? lub przez link: http://time2work.es-candidate.com/application/form/255328/2854/0/
Kontakt
Time2Work
woj. podkarpackie Pokaż na mapie