Operator równiarki drogowej

Zaproponuj cenę!

Zatrudnimy pracownika na stanowisko : Operator równiarki drogowej

Opis stanowiska:
- obsługa równiarki drogowej wyposażonej w system niwelacji,
- praca przy profilowaniu kamienia, stabilizacji nasypów,
- dbanie o dobry stan techniczny maszyny,
- raportowanie pracy maszyny

Wymagamy:
- wykształcenie min. Zawodowe,
- doświadczenie min. 1 rok,
- uprawnienia na równiarki kat. III
- mile widziane prawo jazdy kat. C lub T,
- mile widziane uprawnienia na inne maszyny do prac ziemnych i nawierzchniowych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe
- stabilne warunki zatrudnienia,
- stałą pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym proszone są o przesłanie CV na adres: dusilo.d@okjob.com.pl lub kontakt telefoniczny : 533-585-555

Kontakt
Dorota D
woj. mazowieckie Pokaż na mapie