Magazynier (m/k), praca na stałe, Ożarów Mazowiecki

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)

Numer ref. PM/OM/0617
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Obowiązki:
- przyjmowanie, magazynowanie, kompletacja i wydawanie towaru,
- prowadzenie, kontrola i archiwizowanie dokumentacji,
- gospodarowanie opakowaniami zwrotnymi zgodnie z przyjętymi procedurami i instrukcjami,
- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,
- pozostałe prace magazynowe zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- gotowość do pracy w różnych strefach temperatury (2-4 st./14 st.),
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność, chęć pracy w zespole,
- uprawnienia operatora wózka widłowego będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 miesiące okres próbny, druga umowa na rok i kolejna na czas nieokreślony),
- możliwości awansu w ramach wewnętrznej struktury,
- szkolenia doskonalące i podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, zniżki na zakupy, dopłaty do kolonii, itp.).

Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą linku aplikacyjnego:

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.
Kontakt
Trenkwalder
Ożarów Mazowiecki, woj. mazowieckie Pokaż na mapie