Kierowca Buldożera ? Bull Driver

Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy: Belgia
Zadania:
  • Produkcja kompostu grzybowego i jej nadzorowanie
  • Czyszczenie urządzeń użytkowanych w procesie produkcyjnym w zakładzie produkcji kompostu grzybowego
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie
  • Prace w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie 12,50?/h na początek, wypłata w tygodniówce ? min 39h tygodniowo
  • Płatne nadgodziny i premie
  • Bony żywieniowe w wysokości 5? na dzień

Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie jako kierowca buldożera lub ładowarki kołowej
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych mile widziana

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, wyłącznie w języku polskim na adres e-mail: biuro@jobzone.pl
Lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)?.
Nr certyfikatu:10320

Kontakt
Jobzone
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie