Cieśla konstrukcyjny Norwegia

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski, ale rekrutujemy także dla pracodawców na terenie Irlandii ,Niemiec i Austrii. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.
Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Cieśla konstrukcyjny ? t?mrer/Norwegia

Do pracy przy budowie domków na terenie Oslo i Bergen oraz okolic.

Obowiązki:
Budowa konstrukcji drewnianych (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody).
Budowa domów od podstaw szkieletowych (system kanadyjski)
W dalszym etapie projektu prace wykończeniowe.

Oferujemy:
Zatrudnienie w stolicy Norwegii ? Oslo
Wynagrodzenie od 181,50 - 220 NOK/godz w zależności od doświadczenia, oraz klienta. .
Zakwaterowanie max 3000 - 5800 Nok
Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Wymagania:
Aktualnego doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla.
Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.
Dodatkowym atutem wykształcenie kierunkowe ? cieśla.
Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Mile widziane:
-Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz, własny samochód oraz zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz kopię świadectw pracy, świadectwa szkolnego, paszportu na adres biuro@jobzone.pl , w tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO, CIEŚLA
Dodatkowe pytania: +48 609461000
Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)?.
Kontakt
Jobzone
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie