Cieśla Konstrukcyjny - Bergen

Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Obowiązki:
  • Zewnętrzne deskowanie domów
  • Listwowanie
  • Układanie paneli podłogowych
  • Praca z regipsem
Wymagania:
  • Norweski numer personalny,
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla konstrukcyjny
  • Komunikatywna znajomości języka norweskiego lub angielskiego
  • Referencje ustne lub pisemne od poprzednich pracodawców
Mile widziane:
  • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Własny samochód
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 190 do 215 NOK/h
  • Zakwaterowanie ok. 1000 NOK na tydzień
  • Umowa o pracę z pracodawcą norweskim na warunkach norweskich
  • Nadgodziny ? w zależności od projektu
Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)?.
Nr certyfikatu:10320

Kontakt
Jobzone
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie