Ochotnicza Straż Pożarna w Skierniewicach -- POMAGA

Zachęcamy do pomocy, w jedności siła ????????
Maja to mała bohaterka, która niedługo skończy roczek. Niestety swoje urodziny spędzi w szpitalu. Cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Choroba stopniowo wyniszcza mięśnie prowadząc do całkowitego bezruchu. Maja ma najcięższą postać tej choroby, z powodu wady genetycznej jej organizm nie produkuje białka odżywiającego neurony ruchowe. Z każdym dniem bezpowrotnie traci po kawałku swoją sprawność ruchową, zanikają mięśnie, w tym także te kluczowe, odpowiedzialne za jedzenie i oddychanie.
Nadzieją na życie Mai jest oficjalnie zatwierdzona w USA terapia genowa. Lek ten podany tylko raz jest w stanie w kilka tygodni uzupełnić poziom życiodajnego białka do poziomu, który przy obecnym leku będzie osiągnięty dopiero za kilka miesięcy. Co więcej, lek ten działa równomiernie na cały organizm i jego wczesne podanie tak maleńkiemu dziecku jak Maja, bez wątpienia przyniesie spektakularne efekty. Maja jest niemowlęciem, ale już teraz jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że będzie mogła samodzielnie chodzić, przełykać, mówić.
Jako strażacy jesteśmy gotowi nieść pomoc każdego dnia i o każdej porze, a teraz zachęcamy Was do pomocy. Każda, nawet najmniejsza, kwota jest niesamowicie ważna i razem możemy wesprzeć Maję.
????????Link do zbiórki
www.siepomaga.pl/maja
????????Licytacje dla Mai
www.facebook.com/groups/licytacjemaja
????????SMS
Treść 0068668 pod numer 72365
(koszt 2,46 zł brutto)
Z góry dziękujemy za każdą wpłatę, SMS czy udostępnienie #BeeMajaTeam #dobrowraca ????
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------