Dieta bezglutenowa Warszawa

dodano: 2021.03.04 ważne do: 2022.02.27 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Firma cateringowa Get Fit to zgrany zespół posiadający doświadczenie z branży kulinarnej, dietetycznej oraz umiejętność zarządzania, tworzący wyjątkowy catering dietetyczny. Dieta bezglutenowa oferowana przez firmę Get Fit dostępna jest w różnych wartościach kalorycznych, w tym 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2400 kcal. Firma Get Fit przygotowuje między innymi bezglutenową pizzę, tarty, makarony, muffinki oraz inne pyszne dania, przekąski i desery bezglutenowe. W ofercie firmy cateringowej Get Fit jest prawidłowo zbilansowana dieta pudełkowa bezglutenowa, dostarczana do Pruszkowa, Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna, Piastowa oraz do okolicznych miejscowości.
https://getfit.waw.pl/dieta-bezglutenowa/
 
Kontakt
Anna Postówna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------