Ascafe

dodano: 2021.09.14 ważne do: 2022.09.09 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś prawdziwym smakoszem kawy? Szukasz idealnej kawy dla siebie? Trafiłeś doskonale!

Ascafe to rodzinna, polska wytwórnia kawy, działająca na rynku już od  ponad ćwierć wieku! Nasze ziarna to gwarancja najwyższej jakości, bo pochodzą z tradycyjnych, małych farm, gdzie ziarno kawy traktuje się z należytym szacunkiem! W ofercie Ascafe kawę wysokiej jakości kawę naturalną, ziarnistą, mieloną, zieloną, paloną, spciality, personalizowaną, bezkofeinową oraz smakową - czekoladową, waniliową, karmelową, piernikową i orzechową. 

Oferujemy również usługi, na przykład: produkcja kawy, palenie kawy, import kawy, dystrybucja kawy i hurt kawy. Polecamy również kawę do: biura, gastronomii, restauracji, hotelu, ekspresu oraz Twojego sklepu.

Poznak pełną ofertę kawy od Ascafe!
 
Kontakt
Ascafe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------