Spersonalizowane czekoladki - oryginalny prezent na ślub

dodano: 2024.07.10 ważne do: 2025.07.05 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Nie wiesz, jaki prezent dla Młodej Pary wybrać? To najważniejsze osoby tego wieczoru! Zadbaj o dobre wrażenie i wręcz im wykonane z dbałością o każdy detal praliny Chocolissimo. To oryginalne prezenty na ślub, które możesz perfekcyjnie dopasować do gustu danej osoby.

Personalizacja to hit ostatnich sezonów, a z produktami Chocolissimo wykreujesz najpiękniejsze emocje i wspomnienia dla Pary Młodej. To nie tylko pyszne czekoladki o znakomitym nadzieniu, ale przede wszystkim okazanie miłości i wsparcia.

Zdjęcia utrwalają najpiękniejsze momenty życia. Wręcz Parze Młodej pralinki umieszczone w pudełku z ich fotografią! ChocoPostcard Midi Serce to 15 pysznych pralin w romantycznym, różowym pudełeczku z okienkiem w kształcie serca. Spersonalizowany upominek tego rodzaju będzie wisienką na torcie Waszego ślubnego prezentu i stanowi oryginalny prezent na ślub, który zachwyci każdego.
Kontakt
Chocolissimo
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------