NAPRAWA PRZEWODÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ SPRZEDAŻ CZĘŚCI ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2019.01.25 ważne do: 2023.12.07 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS proponuje swoim Klientom szereg specjalistycznych usług wspierających ich działalność. Firma ELTRAS zajmuje się transportem niskopodwoziowym, prowadzi wynajem specjalistycznych maszyn i pojazdów budowlanych, drogowych, świadczy usługi rozładunku, przeładunku wagonów oraz prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów wykonującą badania techniczne oraz przeglądy techniczne pojazdów każdego typu, w tym ciężarowe, dostawcze,  motocykle, autobusy. Firma ELTRAS nieustannie poszerza zakres oferowanych usług. Firma ELTRAS włączyła do swojej oferty usługi z zakresu hydrauliki siłowej tj. zakuwanie węży i przewodów hydrauliki siłowej, sprzedaż pełnego asortymentu końcówek oraz złączy do przewodów hydrauliki siłowej oraz profesjonalne usługi serwisowe w zakresie naprawy przewodów hydrauliki siłowej. Usługi zakuwania przewodów hydrauliki siłowej wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystując urządzenia renomowanych firm oraz elementy złączne do przewodów hydrauliki siłowej oraz końcówki od zaufanych producentów. Wszystkie elementy wykorzystywane do przerabiania przewodów hydrauliki siłowej, naprawy przewodów czy zakuwania nowych przewodów wyróżniają się doskonałą jakością, wytrzymałością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Firma ELTRAS zakuwa przewody hydrauliki siłowej o różnej średnicy, z możliwością dobrania odpowiednich końcówek do przewodów z szerokiej oferty produktów dostępnych na miejscu. Firma ELTRAS dzięki profesjonalnie wyposażonemu stanowisku do zakuwania przewodów jest w stanie podjąć się wykonania każdego zlecenia oraz wykonać usługę w możliwie najkrótszym czasie. Klienci korzystając z usług zakuwania przewodów w ELTRAS nie muszą tracić cennego czasu na oczekiwanie na zamówione elementy, a tym samym skracają czas przestoju maszyn, urządzeń i pojazdów, które uległy awarii przewodów hydraulicznych. Serwis przewodów hydraulicznych prowadzony przez ELTRAS świadczy usługi serwisowe z dojazdem do Klienta, z dojazdem na miejsce awarii lub stacjonarnie w siedzibie firmy przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku. Usługi serwisowe z dojazdem do Klienta świadczymy jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu warunków zlecenia telefonicznie pod numerem 508 170 179. Profesjonalne podejście do realizowanych zleceń, krótki czas oczekiwania na wykonanie usługi zakuwania przewodów oraz możliwość zamówienia serwisu przewodów hydraulicznych z dojazdem sprawiają, że ELTRAS jest najchętniej wybieraną firmą na Podlasiu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez ELTRAS usług na stronie internetowej http://www.eltras.pl oraz kontaktu telefonicznego z obsługą firmy w celu skorzystania z oferty, rezerwacji terminu badania technicznego, zamówienia usług serwisanta lub omówienia warunków współpracy z firmą ELTRAS pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------