ZAKUWANIE WĘŻY SERWIS PRZEWODÓW STACJA DIAGNOSTYCZNA ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2019.06.27 ważne do: 2022.07.25 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS oferuje specjalistyczne usługi w zakresie transportu, przeglądów technicznych pojazdów, wynajmu maszyn, specjalistycznego sprzętu do rozładunku i przeładunku wagonów oraz usługi serwisowe w zakresie napraw przewodów hydrauliki siłowej w maszynach, pojazdach i urządzeniach. Firma ELTRAS prowadzi nowoczesną stację diagnostyczną pozwalającą na wykonywanie  przeglądów diagnostycznych pojazdów i maszyn bez żadnych ograniczeń przez wykwalifikowanych diagnostów, którzy w trakcie badania technicznego pomogą zadbać o doskonały stan techniczny pojazdu. Stacja diagnostyczna prowadzona przez ELTRAS posiada doskonale wyposażoną ścieżkę diagnostyczną umożliwiającą świadczenie usług diagnostycznych pojazdów, w tym także analizator spalin, tester złącz do przyczep, urządzenia pozwalające na skuteczną ocenę szczelności układu instalacji LPG. Stacja diagnostyczna ELTRAS wykonuje badania techniczne dopuszczające do ruchu po kolizjach,  wypadkach, umożliwia ocenę stanu technicznego pojazdu przed zakupem  oraz przygotowuje wszelkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy. W warsztacie należącym do firmy ELTRAS możliwe jest dokonanie drobnych napraw do przeglądu, bez konieczności poszukiwania warsztatu w przypadku stwierdzenia usterki w trakcie przeglądu. Dodatkową korzyścią z korzystania z usług firmy ELTRAS jest opcja bezpłatnego przypomnienia o zbliżającym się terminie badania technicznego, możliwość elektronicznej rezerwacji terminu badania oraz profesjonalnie wyposażone stanowisko do badań technicznych.
Firma ELTRAS zajmuje się świadczeniem usług profesjonalnego zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach, maszynach, wózkach widłowych i podnośnikach. Usługi zakuwania węży firma ELTRAS wykonuje przy użyciu sprzętu renomowanej firmy, który obsługuje przewody hydrauliki siłowej o dowolnej średnicy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zakuwania praktycznie każdego przewodu. Firma ELTRAS wykonuje profesjonalnie regenerację przewodów hydraulicznych, przeglądy techniczne przewodów hydrauliki siłowej oraz wymianę przewodów hydraulicznych z dostosowaniem przewodu do każdego typu pojazdu czy maszyny. Firma posiada doskonale wyposażone stanowisko do zakuwania węży, z możliwości zakupu dowolnych końcówek i złączy do zakuwania przewodów z bogatej oferty produktów dostępnych w warsztacie firmy ELTRAS. Firma oferuje również usługi serwisowe z dojazdem na miejsce awarii, do firmy Klienta lub we wskazane miejsce, co znacznie skraca czas przestojów pojazdów i umożliwia natychmiastową naprawę przez wykwalifikowany serwis. Z usług serwisu przewodów hydraulicznych można skorzystać po wcześniejszym uzgodnieniu warunków telefonicznie pod numerem 508 170 179. Na firmowej stronie internetowej http://www.eltras.pl można dokonać rezerwacji terminu badania technicznego, zapoznać się z ofertą usług świadczonych przez firmę ELTRAS oraz znaleźć dane kontaktowe oraz wskazówki dojazdu do siedziby firmy.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------