Sportowe opony zimowe

dodano: 2020.02.17 ważne do: 2021.02.11 wyświetleń: 282
Szczegóły ogłoszenia:
Zimowe warunki nie muszą sprawiać, że będziesz zmuszony nie wykorzystywać w pełni sportowych możliwości Twojego samochodu. Wystarczy, że wyposażysz go w odpowiednie sportowe opony zimowe. Jeżeli pokonujesz duże dystanse po autostradzie, upewnij się, że będą one posiadały odpowiedni indeks prędkości. Dobre sportowe opony zimowe to jednak przede wszystkim przyczepność przy dynamicznym ruszaniu oraz w szybko pokonywanych zakrętach oraz, oczywiście, na śniegu. Różnicę poczujesz także już przy dodatnich temperaturach na poziomie kilku stopni powyżej zera. Letnie opony tracą wówczas swoje właściwości, a zimowe czują się jak ryba w wodzie. Różnicę poczujesz zwłaszcza na mokrej nawierzchni, o którą nie trudno w sezonie jesienno-zimowym. 
 
Kontakt
Zasada Auto
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------