Tuleje i sworznie do koparek

dodano: 2020.10.15 ważne do: 2021.10.10 wyświetleń: 170
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości częściami zamiennymi do różnego rodzaju maszyn budowlanych, w takim razie nie czekaj i sprawdź ofertę, jaką dla swoich klientów przygotowali pracownicy firmy POL-PARTS. Jest to firma, która działa w tej branży nieprzerwanie od 1995 roku i przez cały okres swojego istnienia metodycznie poszerzała ofertę swoich produktów, oraz doskonaliła jakość usług do perfekcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą również dostosować ofertę swoich produktów do oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Znajdziesz tam między innymi różnego rodzaju tuleje i sworznie do koparek oraz wiele więcej wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Nie czekaj i sprawdź ich już dziś.
Kontakt
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe POL-PARTS
ul. Wesoła 2, 26-065 Piekoszów, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------