Części BMW - 2407

dodano: 2021.08.19 ważne do: 2022.08.14 wyświetleń: 234
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz sklep internetowy 2407 to miejsce, w którym można znaleźć części samochodowe od różnych sprzedawców. Ofertę chcemy skierować do mechaników samochodowych oraz ludzi niezwiązanych z mechaniką, którzy przy wyborze autoczęści mają możliwość sięgnąć po pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy jedynie nowe części zamienne, między innymi:

filtry samochodowe,
tarcze hamulcowe,
świece zapłonowe i żarowe,
elementy zawieszenia.
Rozumiemy, jak skomplikowane może być znalezienie części do samochodu, przez co dla naszych klientów dodaliśmy nieskomplikowaną wyszukiwarkę, która pozwala na wyszukanie części po numerze VIN. Na produkty z oferty dajemy gwarancję: 12 miesięcy albo 20000 km, na opony: od czasu zamontowania.
Kontakt
2407.PL Sp. z o.o.
ul. Elizy Orzeszkowej 1C, 05-820 Reguły, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------