STACJA KONTROLI POJAZDÓW ELTRAS WARSZTAT SERWIS WYNAJEM MASZYN BIAŁYSTOK

dodano: 2021.12.28 ważne do: 2024.04.05 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS prowadzi działalność usługową obejmującą usługi rozładunkowe, usługi transportowe, usługi diagnostyczne pojazdów i maszyn wszelkiego typu, usługi serwisowe w zakresie wymiany i napraw przewodów hydrauliki siłowej oraz usługi wynajmu maszyn i pojazdów budowlanych, drogowych, rozładunkowych. Usługi diagnostyki pojazdów realizują dla Państwa doświadczeni diagności przy użyciu nowoczesnej ścieżki diagnostycznej zapewniającej kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdu. Ocena stanu technicznego pojazdu w stacji diagnostycznej ELTRAS pozwala na zapoznanie się z faktycznym stanem technicznym umożliwiając tym samym przygotowanie samochodu do przeglądu technicznego, dokonanie drobnych napraw nawet w trakcie przeglądu tj. wymiana żarówek, bezpieczników, dokonanie regulacji i ustawień zgodnych ze standardami bezpieczeństwa. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS obsługuje rezerwacje elektroniczne terminu przeglądu technicznego, co pozwala na zaplanowanie wizyty w stacji diagnostycznej, skraca czas oczekiwania na przeprowadzenie badania oraz umożliwia wcześniejsze przygotowanie auta w warsztacie należącym do ELTRAS. Warsztat mechaniczny prowadzony przez firmę ELTRAS oferuje kompleksowe usługi naprawy pojazdów mechanicznych, maszyn rolniczych, drogowych, specjalistycznych. Warsztat realizuje również profesjonalne usługi serwisowe w zakresie wymiany, naprawy i przystosowania przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach, sprzedaży części, podzespołów i końcówek służących do przystosowania przewodów hydrauliki siłowej. Firma ELTRAS oferuje pełen asortyment produktów do zakuwania węzy hydraulicznych dostępnych na miejscu oraz świadczy usługi serwisowe z dojazdem do klienta, co pozwala dokonać wymiany lub naprawy przewodu na miejscu awarii oraz skrócić czas przestoju pojazdów i maszyn spowodowany awarią. Serwisanci przewodów hydrauliki siłowej z ELTRAS świadczą usługi serwisowe z dojazdem po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu warunków realizacji zlecenia. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze i eksploatacji pojazdów, w szczególności pojazdów ciężarowych, specjalistycznych i maszyn sprawia, że firma ELTRAS jest w stanie zapewnić klientom najwyższy poziom jakości świadczonych usług diagnostycznych, dokonać sprawnej naprawy pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.
Firma ELTRAS posiada własne pojazdy ciężarowe, specjalistyczne maszyny przeładunkowe zapewniające fachową obsługę rozładunku oraz transportu towarów, ładunków i maszyn na terenie całego kraju. Firma ELTRAS dysponuje naczepami do transportu niskopodwoziowego, ponadgabarytowego zapewniającymi możliwość transportu dużych ładunków, maszyn, pojazdów i ich elementów w dowolne miejsce. Usługi transportowe świadczone przez ELTRAS wykonują dla Państwa doświadczeni kierowcy i operatorzy, którzy zapewniają profesjonalną i terminową obsługę zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług firmy ELTRAS na firmowej stronie http://www.eltras.pl oraz kontaktu telefonicznego z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32 lub 508 170 179.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------