Bielizna turecka

dodano: 2020.07.22 ważne do: 2021.07.17 wyświetleń: 239
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Na naszej witrynie internetowej obecny jest sklep prowadzący działalność online. Mogą w nim Klienci zamawiać garderobę oraz akcesoria, cennik i termin realizacji podlega ilości zamawianego towaru. Na portalu internetowym ujrzeć można zdjęcia odzieży do jazdy na rowerze, akcesoria i sprzęt również pomagający w tej dziedzinie, a także pakiety promocyjne i nowinki na rynku garderoby do sportu. Znajdą tu Państwo także mnóstwo rodzajów i typów kurtek, spodni, koszulek, spodenek rowerowych, rękawic, jak i utrzymujące komfortową temperaturę i delikatne skarpety do jazdy na nartach stosowane też w jeździe na rowerze oraz akcesoria usprawniające sprawdzanie czasu i przejechaną odległość. Na witrynie naszego sklepu internetowego znajdują się także fundamentalne dane do skontaktowania się ze sklepem, zasady zakupów i instrukcja składania zamówienia. Do dyspozycji Klienta istnieje także tabela rozmiarów oraz artykuł o kompresji CEP.
Kontakt
Bielizna turecka
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------