Domy na sprzedaż - Bud-Max Development

dodano: 2021.07.15 ważne do: 2022.07.10 wyświetleń: 199
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz kupić nowe mieszkanie w Bielsku-Białej? Bud-Max.pl to deweloper, w którego ofercie znajdziesz apartamenty na sprzedaż w budynkach wielorodzinnych dla każdego. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości, przy której projekcie postawiono na nowoczesne budownictwo i najnowsze technologie to apartamenty od Bud-Max.pl, które znajdują się w Bielsko-Białej będą właściwym wyborem. Będąc liderem na rynku nieruchomości w tym mieście zależy nam na tym, by wszyscy klienci mieli zapewniony bogaty wybór lokali mieszkalnych, które są przede wszystkim funkcjonalne. Nowe apartamenty, które u nas znajdziesz, wyróżniają się nowoczesną architekturą, dla której charakterystyczna jest przede wszystkim duża liczba przeszkleń. Chcesz znaleźć miejsce, w którym zamierzasz spędzić swoją przyszłość? Przejrzyj ofertę Bud-Max.pl i zarezerwuj apartament w Bielsku-Białej.
Kontakt
Bud-Max Development
ul. Krakowska 60, 43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------