JACEK KUR ? DORADCA KREDYTOWY ? WARSZAWA WYBIERZ NAJLEPSZY KREDYT!

dodano: 2019.08.28 ważne do: 2022.08.10 wyświetleń: 1963
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz wziąć kredyt na mieszkanie, ale nie wiesz, jaki będzie dla Ciebie najlepszy? A może planujesz inwestycję w nieruchomości? Czy chcesz wybudować wymarzony dom dla rodziny? Gdy nie masz wystarczającej sumy, doradca finansowy pomoże ci w znalezieniu najlepszej oferty!

Umów się już teraz na niezobowiązujące spotkanie z doradcą kredytowym Jackiem Kurem z Centrum Kredytów Hipotecznych w Warszawie:
Jacek Kur ? Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Budynek North Gate
6 piętro
Tel. 22 299 34 40
https://jacekkur.pl/

NIEZALEŻNE DORADZTWO KREDYTOWE
Jacek Kur to doświadczony, niezależny doradca finansowy ? Warszawa to miasto, w którym znajduje się jego siedziba, ale pomaga także klientom z innych miejscowości. Dzięki współpracy z 25 bankami jest w stanie pomóc Ci w znalezieniu najlepszej oferty i przeprowadzi Cię przez cały proces pozyskania pieniędzy na wymarzone lokum. To naprawdę takie proste!

Doradztwo finansowe oferowane przez Jacka Kura to kompleksowa i profesjonalna usługa skierowana zarówno do osób chcących zakupić swoje pierwsze mieszkanie, jak również poszukujących kolejnego lokalu. Otrzymasz tu również pomoc, gdy chcesz wziąć kredyt hipoteczny na remont nieruchomości, jej przebudowę, zakup działki.

Dzięki temu, że Jacek Kur jest niezależnym doradcą kredytowym, możesz mieć pewność, że otrzymasz pomoc bez zobowiązań ? całkowicie za darmo. Oszczędzisz nie tylko swój czas, ale również pieniądze i nerwy!

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY DORADCY FINANSOWEGO?
  • Doradztwo kredytowe jest całkowicie darmowe ? nie płacisz za pomoc.
  • Masz pewność bezpiecznej transakcji ? doradca finansowy sprawdzi oferty dla Ciebie, a nawet może sprawdzić stan prawny nieruchomości.
  • Wykorzystywany przez doradcę kredytowego kalkulator hipoteczny to narzędzie, które pomoże Ci w znalezieniu najtańszej oferty.
  • Uzyskasz pomoc w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów oraz w przygotowaniu i złożeniu wniosku w banku.
  • Możesz otrzymać pomocne porady, między innymi, jak zwiększyć zdolność kredytową, jak ustrzec się przed nierzetelnymi deweloperami, jak dobrać najlepsze zabezpieczenie oferty, jak czytać umowy.

Zatem profesjonalne doradztwo finansowe to najlepszy wybór dla każdego, kto chce mieć pewność, że jego oferta będzie najlepsza!

UMÓW SIĘ NA SYMULACJĘ RAT U DORADCY KREDYTOWEGO
Doradca finansowy Jacek Kur zapewnia swoim klientom kompleksowe wsparcie w doborze odpowiedniego kredytu na mieszkanie, dom oraz na remonty i przebudowy. Pamiętaj, że jego usługi są bezpłatne, dlatego za fachową pomoc nie musisz płacić ani złotówki ? koszty pracy doradcy kredytowego pokrywane są przez bank, który zostanie wybrany przez klienta.

Aby obliczyć, jakie kredyty hipoteczne będą najkorzystniejsze, doradca kredytowy bierze pod uwagę szereg różnych czynników.

ZALICZAJĄ SIĘ DO NICH MIĘDZY INNYMI:
  • kwota zobowiązania, czyli kwota, którą chcemy pożyczyć od banku
  • okres zobowiązania, czyli czas jego spłaty
  • cel finansowania, czyli na co przeznaczamy pozyskane środki
  • wartość kupowanej nieruchomości
  • sytuacja finansowa kredytobiorców ? ich zarobki wraz ze źródłami, ponoszonymi kosztami, historią spłaty zobowiązań, wiarygodnością finansową, liczbą domowników
W internecie można znaleźć różne kalkulatory kredytów hipotecznych i służące do obliczania zdolności kredytowej. Jednak nie zawsze są dokładne i mogą wprowadzać nas w błąd, podając niewłaściwe dane. Tylko konsultacja z doświadczonym doradcą kredytowym spowoduje, że będzie możliwe znalezienie odpowiedniej oferty!

DORADCA KREDYTOWY ? WARSZAWA ? ZADZWOŃ!
Nie zwlekaj, ale już teraz umów się na spotkanie z doradcą kredytowym w Warszawie Jackiem Kurem. Dzięki jego fachowej pomocy możesz mieć pewność, że twój kredyt na mieszkanie lub dom będzie najlepszy.

Świadczone przez Jacka Kura doradztwo finansowe jest całkowicie bezpłatne, dlatego już teraz umów się na spotkanie w najbardziej dogodnym dla siebie terminie!

Jacek Kur ? Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Budynek North Gate
6 piętro
Tel. 22 299 34 40
https://jacekkur.pl/
Kontakt
Jacek Kur Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Kasprowicza 68 lokal 4, 01-949 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------