Kompleksowa obsługa deweloperów

dodano: 2020.03.21 ważne do: 2021.03.16 wyświetleń: 179
Szczegóły ogłoszenia:
Ukończenie nowej inwestycji związanej z nieruchomością lub nawet całym blokiem czy tez osiedlem, wymaga niekiedy dobrej organizacji nie tylko marketingowej. Kompleksowa obsługa deweloperów oferowana przez portal Kup i Mieszkaj, to profesjonalne miejsce w którym zrzeszeni są specjaliści w swoich dziedzinach. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju wsparcia oczekuje konkretny deweloper, portal może zapewnić dostęp do profesjonalistów m.in. od aranżacji wnętrz. Dzięki temu można zaoszczędzić czas na poszukiwaniach i skupić się na ustaleniu szczegółów współpracy. Zagadnienia z dziedzin finansowe lub księgowe, to kolejne rozwiązania dostępne dla deweloperów, którzy potrzebują nawiązać współpracę z tego rodzaju przedstawicielami. Kup i Mieszkaj, to oszczędność czasu dla dewelopera.
Kontakt
Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.
ul. Skwer K.K. Wyszyńskiego 5 lok 14, 01-015 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------