Uzyskiwanie środków finansowych na projekty badawczo-rozwojowe.

dodano: 2020.07.02 ważne do: 2021.06.27 wyświetleń: 220
Szczegóły ogłoszenia:
Rozwój i innowacyjność to czynniki, które odgrywają niezwykle istotną rolę w polityce państw członkowskich Unii Europejskiej. Podmioty prowadzące wszelkiego rodzaju projekty badawczo-rozwojowe mogą liczyć na dofinansowania z budżetu Unii.  Uzyskanie bezzwrotnych dotacji nie jest procesem łatwym i wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia w tym zakresie. Profesjonalną pomoc w  tym zakresie oferuje firma EDORADCA. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu źródeł finansowania z Funduszu Świadczeń, dzięki czemu ułatwia Klientom zdobycie środków między innymi na badania przemysłowe, prace rozwojowe, tworzenie prototypów.
Kontakt
EDORADCA
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------