Omegga Sp. z o.o.

dodano: 2020.07.23 ważne do: 2021.07.18 wyświetleń: 150
Szczegóły ogłoszenia:
Omegga Warszawa to zespół znawców od rachunkowości, którzy od ponad 25 lat na terenie Warszawy pomagają jednostkom i postaciom prywatnym w organizacji kwestii księgowych. Rozliczenia, doradztwo, konsultacje oraz dużo więcej. Omegga to gwarancja indywidualnego nastawienia do każdej sprawy i Klienta. Jeśli wypatrują Państwo zawodowców z dziedziny rachunkowości, którzy swoją ogromną wiedzę przełożą na rozliczenia oraz prowadzenie rachunkowości - uprzejmie zapraszamy do kontaktu.
Dla dużej grupy biznesmenów prowadzenie księgowości firmy lub ewentualne problemy podatkowe to istna mara. Jeśli chcesz tego uniknąć, rekomendujemy Omegga Warszawa - kancelarię z ponad 25 lat doświadczenia, jaka pomoże w organizacji wszystkich praw rachunkowych.
Kontakt
Omegga Sp. z o.o.
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------