Walizka duża 75 cm

dodano: 2020.06.02 ważne do: 2021.05.28 wyświetleń: 201
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zbliżają się wakacje, planujesz wyjazd jednak nie wiesz w co się zapakować? W naszym sklepie Słoń Torbalski znajduje się walizka duża 75 cm, która jest dostępna w kolorze popielatym. Pochodzi ona z kolekcji Art Class Collection. Jej wymiary to 45x27x75cm. Waży ona tylko 4k. To szczególnie ważna wiadomość dla osób, które podróżują samolotem i muszą się ograniczać w związku z wagą swojego bagażu. Walizka duża 75 cm jest wykonana z materiału ABS. W środku modelu zaprojektowano dodatkowe pasy, które podtrzymują i stabilizują przewożone ubrania. Serdecznie zapraszamy na nasza stroną internetową. Wybierz walizkę na miarę swoich potrzeb i preferencji!
Kontakt
Słoń Torbalski
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------