Pasek męski czarny z klamrą

dodano: 2022.04.26 ważne do: 2023.04.21 wyświetleń: 215
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Pasek męski czarny z klamrą to uniwersalny i stylowy dodatek do szafy każdego mężczyzny, który ceni w swoim życiu wygodę i elegancję. Można nosić go na co dzień lub w wyjątkowych okolicznościach, takich jak na przykład uroczystości rodzinne lub biznesowe spotkania. Pasek męski czarny z klamrą idealnie wpisuje się w kanon mody okolicznościowej od lat. Ze względu na swoją ponadczasowość i uniwersalność nigdy nie wyjdzie z mody. Można dopasować go do czarnych eleganckich butów w tym samym kolorze. Stylowa klamra paska ma 3,5 cm długości.  Pasek jest dostępny w sprzedaży internetowej sklepu Słoń Torbalski. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pasków naszego sklepu.
Kontakt
Słoń Torbalski
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------