Co to znaczy polaryzacja w okularach?

dodano: 2022.06.27 ważne do: 2023.06.22 wyświetleń: 242
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się, co to znaczy polaryzacja w okularach i czy warto zdecydować się na zakup okularów z filtrem polaryzacyjnym? Musisz wiedzieć, że ten rodzaj soczewek szczególnie chroni Twoje oczy przed odbiciami promieni słonecznych i promieniowaniem ultrafioletowym. Okulary, które nie posiadają takich filtrów, tłumią zaledwie część światła odbitego od wody, śniegu, szyb samochodowych czy mokrych ulic, ale tak właściwie co to znaczy polaryzacja w okularach? Kierunek padania światła dzieli się na pionowy oraz poziomy. Pionowy odpowiada za kontrasty i kolory. Poziome promienie słońca tworzą nieprzyjemne białe refleksy, które oślepiają. Dlatego okulary polaryzacyjne blokują ten kierunek światła, ograniczając to zjawisko. Warto zdecydować się na ich zakup dla zdrowej kondycji swojego wzroku.
Kontakt
American Way
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------