Garaże blaszane tynkowane, jedno- i wielostanowiskowe

dodano: 2021.09.02 ważne do: 2022.08.28 wyświetleń: 111
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Garaże Lager od lat zajmuje się realizowaniem projektów na garaże o konstrukcji stalowej dla różnych klientów. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania co do naszych garaży, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i poczuciu estetyki każdego zainteresowanego.

Postawiliśmy na garaże blaszane ze względu na możliwość zaproponowania lepszych warunków finansowych oraz szybkość realizacji, co stanowi dużą korzyść dla sporej części osób szukających garażu. Jednocześnie dbamy o to, aby garaż nie różnił się jakościowo i wizualnie od droższej opcji w postaci garażu murowanego.

Oferujemy dużą swobodę w doborze parametrów: wymiarów, rodzaju dachu, liczby stanowisk, typu bramy. Możemy zaproponować szeroki wachlarz dodatkowych opcji, takich jak montaż okien i drzwi, kotwiczenia do podłoża, orynnowania, założenia filcu antyskropleniowego. Kolor tynku oczywiście dostosowujemy pod klienta.

Garaż może oczywiście być wolnostojący lub dobudowany do innego budynku na posesji.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego w celu przedstawienia nam swoich potrzeb, abyśmy na ich podstawie mogli przygotować projekt i określić kosztorys.

Czas oczekiwania na termin realizacji to z reguły kilka tygodni.

Telefon: 882 899 408
garazelagerpl
Kontakt
Garaże Lager
ul. Porąbka, 145, 34-642 Dobra, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------