Garaże blaszane na zlecenie, realizujemy każdy projekt

dodano: 2021.10.04 ważne do: 2022.09.29 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Lager zajmującej się realizacją projektów na garaże blaszane i innych konstrukcji stalowych według oczekiwań klientów.

Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. garaże jedno- i wielostanowiskowe o dowolnych wymiarach i wzbogacone o dodatkowe elementy (automatyka do bramy, rynny, drzwi, okna, filc antyskropleniowy, okucia ścian i dachów etc.). Pozostawiamy klientowi wybór koloru (blachy, dachu, rynien, drzwi i okien) oraz podjęcie decyzji o tym, co powinien zawierać projekt.

Naszym jedynym wymogiem jest wcześniejsze przygotowanie terenu pod garaż, aby przeprowadzić sprawnie montaż.

Kosztorys przygotowujemy za darmo. Staramy się proponować jak najszybsze terminy realizacji, a sam czas postawienia garażu to z reguły tylko jeden dzień. Dojeżdżamy pod każdy adres.

Prosimy o kontakt telefoniczny w kwestiach dotyczących złożenia zamówienia i jego szczegółów: 882 899 408. Możliwy jest również kontakt poprzez formularz na garazelager . pl/cennik.
Kontakt
Garaże Lager
ul. Porąbka, 145, 34-642 Dobra, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------