Blaszany garaż 6,5x6,5m okna + drzwi + rynny + kotwiczenie, cała Polska

dodano: 2021.12.07 ważne do: 2022.12.02 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz zleceniobiorcy do zrealizowania zamówienia na garaż blaszany? Odezwij się do nas! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w stawianiu garaży blaszanych. Jedną z naszych propozycji przedstawiamy na dołączonych zdjęciach.

To garaż o wymiarach 6,5 x 6,5 metra. Całość jest utrzymana w białej kolorystyce, jedynie założone rynny odznaczają się kolorem brązowym. Garaż jest wyposażony w bramę uchylną, okno i drzwi. Konstrukcja jest zakotwiczona do podłoża.

Na życzenie klienta możemy w dowolny sposób zmodyfikować projekt - zaczynając od koloru, kończąc na liczbie stanowisk. Z tego też względu każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i prosimy w związku z tym o kontakt telefoniczny: 882 899 408
Kontakt
Garaże Lager
ul. Porąbka, 145, 34-642 Dobra, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------