Oferujemy odzyskiwanie danych - Lublin

dodano: 2017.09.20 ważne do: 2018.10.17 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Zlokalizowane na alei Wincentego Witosa 3 w Lublinie biuro detektywistyczne BDetektyw oferuje kompleksowe usługi w ramach rozwiązywania tzw. spraw nietypowych.

Licencjonowani prywatni detektywi zajmują się de facto każdym problemem, jaki może zgłosić klient - wykrywają zdrady małżeńskie i podsłuchy, śledzą wyznaczone przez niego osoby, przeprowadzają badania DNA na bazie własnoręcznie zebranych próbek. Spektrum ich możliwości jest niemal nieskończone - wszystko zaś w imię bezpieczeństwa klienta i z chęcią przekazania mu jak najbardziej wyczerpujących informacji w danej sprawie.

Każdy prywatny detektyw, działający w ramach biura, świadczy swoje usługi w ramach ustawy z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych wraz z późniejszymi poprawkami. Biuro działa w ramach polskiego prawa, z czego doskonale zdają sobie sprawę wszyscy działający w jego ramach detektywi - dzięki dochowywaniu swoich obowiązków zapewniają więc pełnoprawne dowody, możliwe do wykorzystania np. w sądzie.
Kontakt
BDetektyw
Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.