Filmy z drona, zdjęcia i ujęcia z powietrza

dodano: 2017.10.02 ważne do: 2024.09.09 wyświetleń: 62
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy małą agencją video, która zrealizuje dla Państwa nowoczesne filmy z drona w jakości 4K. Wykonujemy filmy dla różnych potrzeb m.in. wizerunkowych, reklamowych, społecznych, kulturalnych itd. Filmy z drona mogą być realizowane również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki funkcji stream możemy przeprowadzić bezpośrednią transmisję z lotu drona, dzięki czemu obraz live jest dostępny cały czas. Świadczymy usługi dla różnych branż, zapraszamy do współpracy branżę turystyczną, przemysłową oraz reklamową do współpracy. Podejmiemy się samodzielnej realizacji projektów video jak i przyłączymy się do większego projektu. Czekamy na kontakt!
Kontakt
Dronography
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------