Auto gaz Wiry koło Poznania - auto serwis

dodano: 2018.04.09 ważne do: 2018.07.26 wyświetleń: 40
1 600 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Auto Gaz Wiry funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Posiada 3 punkty montażowe i naprawcze, dystrybucje części instalacji LPG w aucie osobowym lub busie. Firmowe biuro obsługowe jest wspaniale prowadzone przez godną polecenia kadrę pracowników, dzięki temu wiem, że dbają oni o renomę mojego warsztatu. Dodatkowo znajdziecie w naszej siedzibie poczekalnie jak i parking.


Specjalizacją Auto Gaz Wiry są oczywiście instalacje LPG oraz serwisowanie klimatyzacji w parze z oczyszczaniem i odgrzybianiem. Zakład montujący gaz oferuje długoletnią gwarancję. U nas urządzenia z serii ACS firmy BOSCH, które zapewniają wysokiej jakości obsługę, dokładną naprawę i w całości zautomatyzowany przebieg pracy. Oferujemy również usługi diagnostyki komputerowej i reparacji układu elektronicznego. Okręgiem naszego działania jest w szczególności miejscowość Wiry k. Poznania.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową witrynę internetową autogazwiry.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

AutoGaz Wiry, Komornicka 127
Facebook: facebook.com/Autogazwiry-116462942357951
Kontakt
AutoGaz Wiry
Wiry, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.