Beton architektoniczny - produkcja i montaż - Wrocław kraj

dodano: 2018.04.17 ważne do: 2018.08.03 wyświetleń: 21
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo, Art Bet Design zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów z betonu architektonicznego. Beton coraz częściej występuje przy nowomodnych projektach wnętrz i zewnętrznych elewacji. Interesujące złączenie betonu z innymi tworzywami, takimi jak drewno, szkło lub metal dają pełne charakteru, nowoczesne wnętrze. Dodatkowo beton jest materiałem atrakcyjnym cenowo w stosunku do płyt z kamienia.
Art Bet Design tworzy głównie płytki betonowe w dwóch rozmiarach i dwóch grubościach, stosowane we wnętrzach jako:

- okładziny ścienne,
- okładziny podłogowe,
- okładziny schodów,
- obudowa kominków,
- blaty łazienkowe, blaty kuchenne.

Płyty betonu architektonicznego to idealny materiał stosowany na elewacje budynków, podjazdy czy tarasy. Jest on solidny, odporny na uszkodzenia, czynniki atmosferyczne, łatwy do czyszczenia.

W Art Bet Design produkujemy płyty z betonu architektonicznego w standardowych wymiarach i grubościach oraz w trzech rodzajach porowatości. Na życzenie klienta można zmienić rozmiar, dobór struktury czy zabarwienie płyty betonowej.

Oferta przedsiębiorstwa Art Bet Design nawiązuje również do montowania.
Zapraszamy do współpracy firmy z Wrocławia zajmujące się wykończeniem wnętrz, sprzedażą produktów budowlanych, wszelkiego rodzaju firmy budowlane jak i deweloperów.

Zapraszam do kontaktu.

ART BET DESGIN
Wilkowa 1
55­110 Prusice
woj. dolnośląskie, pow. trzebnicki, gm. Prusice

tel: 577-007-227
Kontakt
Art Bet Design
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.