Świetny program magazynowy za 80zł netto

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.10.19 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Masz magazyn? 

Masz konieczność zarządzać stanem magazynowym? 

Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego programu magazynowego LoMag. Został on zrobiony, aby pomóc w prowadzeniu działalności wielu różnym firmom o zróżnicowanych profilach działania. Nasze oprogramowanie magazynowe charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem użytkownika, zawieraniem modułu związanego z fakturami VAT, zamówienia, szansę łatwego tworzenia dokumentów PZ, WZ oraz sporej ilości innego rodzaju. Ciągle staramy się powiększać możliwości dostarczanego przez nas programu a także dostosowywać go do wymagań każdego z klientów, którzy skorzystali z naszych usług. W związku z tym jeśli potrzebujesz interesującego programu, który ułatwi Ci prowadzenie magazynu musisz zaznajomić się z ofertą naszego programu. 

Koszt jego nabycia jest niewielki a także dlatego także opłaca się się z nim zaznajomić. Poza tym nabycie dostarczanego przez nas towaru jest gwarancją otrzymania pomocy technicznej przez okres roku. Dzięki temu skorzystanie z naszego oprogramowania będzie bardzo nieskomplikowane.

Zapraszamy do kontaktu: info@longint.pl
Kontakt
Longint - firma informatyczna
ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.