KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM

dodano: 2018.08.06 ważne do: 2018.10.01 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy, oferuje kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych. Nasze usługi ukierunkowane są na skuteczne rozwiązywanie problemów przedsiębiorców oraz udzielanie im efektywnej pomocy w prowadzeniu działalności.
Naszym Klientom biznesowym oferujemy bieżące wsparcie działalności gospodarczej jak również zastępstwo prawne i procesowe.

Praktyka życia gospodarczego pokazuje, że warto korzystać z fachowej pomocy prawnika przed podjęciem decyzji, szczególnie tej o istotnym znaczeniu gospodarczym dla firmy.

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA
Nasza Kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych w ramach stałej obsługi prawnej, do której zalicza się również bieżące doradztwo podatkowe. Prawnicy naszej Kancelarii w ramach stałej obsługi prawnej współpracują w ramach tzw. in house lawyer (w siedzibie Klienta), jak również świadczymy usługi zdalnie, z naszego biura. Ważnym elementem stałej współpracy jest stały kontakt z prawnikiem oraz możliwość skorzystania z porady w każdej chwili.
Kancelaria pozwala stworzyć dokumentację wewnętrzną, a więc nie tylko umowy, dokumenty korporacyjne, wzory umów, czy regulaminy, ale również wspieramy naszych klientów przy organizacji zgromadzeń wspólników.
 
Kontakt
Kancelaria Prawna
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.