PROJEKTY EKOLOGICZNE DOFINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI EKOLOGICZNEJ EKOEXPERT

dodano: 2019.01.16 ważne do: 2022.08.26 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. jest liderem branży ekologicznej. EkoExpert świadczy kompleksowe usługi ekologiczne dla firm, w tym: doradztwa ekologicznego, rozliczania prowadzonej działalności z tytułu korzystania ze środowiska, realizuje szkolenia pracowników z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie, realizuje projekty środowiskowe, opracowuje wnioski o dofinansowanie działalności ze środków unijnych, rozlicza projekty oraz doradza w zakresie obowiązków środowiskowych. Usługi ekologiczne świadczone przez doradców środowiskowych z EkoExpert zapewniają firmie zgodne z prawem funkcjonowanie oraz terminowe wypełnianie obowiązków środowiskowych, w szczególności obowiązków sprawozdawczych firm. Firmy prowadzące działalność związaną ze znacznym stopniem oddziaływania prowadzonej działalności na środowisko naturalne, w tym:
? wprowadzeniem gazów lub pyłów do powietrza
? wprowadzeniem ścieków do wód lub ziemi
? poborem wód podziemnych i powierzchniowych wód śródlądowych
? wytwarzaniem, przetwarzaniem oraz składowaniem odpadów
? emisją hałasu

zobowiązane są do rozliczania prowadzonej działalności, wnoszenia opłat środowiskowych oraz ubiegania się o stosowne pozwolenia środowiskowe. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert zapewniają wsparcie merytoryczne z zakresu ochrony środowiska oraz monitorują zmiany przepisów dotyczące ochrony środowiska. Eksperci środowiskowi opracowują wszelką dokumentację środowiskową, która pozwala na zgodne z prawem prowadzenie działalności, ubieganie się o dofinansowanie prowadzonej działalności oraz dostosowanie prowadzonej działalności do wymogów ochrony środowiska.
Usługi środowiskowe dla firm świadczone są na zasadach stałej obsługi ekologicznej lub współpracy jedynie w określonych obszarach funkcjonowania firmy. W celu oceny potrzeb środowiskowych na firmowej stronie http://www.ekoexpert.com.pl doradcy z EkoExpert udostępnili bezpłatną ankietę, która pozwoli doradcom środowiskowym z EkoExpert dopasować zakres usług do wymogów środowiskowych przewidzianych dla Państwa firmy. Na stronie internetowej prezentujemy pełen zakres świadczonych usług, nasze referencje oraz aktualne informacje dotyczące zbliżających się terminów na złożenie sprawozdań środowiskowych, publikacje zmian w przepisach oraz informacje o aktualnie realizowanych projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Firma EkoExpert posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy ekologicznej z firmami i instytucjami o zasięgu lokalnym i krajowym. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z doradcami środowiskowymi pod numerem 85 744 44 60 oraz na adres biuro@ekoexpert.com.pl w celu określenia zakresu oraz możliwości współpracy z firmą EkoExpert.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------