Podnośnik koszowy

dodano: 2019.06.21 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Times to rzetelna firma z właściwym doświadczeniem, która proponuje dzierżawę podnośnika koszowego we Wrocławiu i nieopodal. Nasza dzierżawa skierowana jest dla korporacji, ponadto dla osób prywatnych, szukających nowoczesnego podnośnika do różnorodnych prac na elewacjach. Posiadamy konkurencyjny podnośnik koszowy i przeszkolonych operatorów, w związku z tym możemy przeprowadzić realizację długotrwałych i skomplikowanych prac. Wszyscy kontrahenci mogą spodziewać się niezłych stawek wynajmu i dobrych warunków. Zapraszamy do kontaktu. Jeżeli będziecie Kontrahentami naszej doświadczonej firmy, bezprzecznie współpraca będzie udana.
Kontakt
Agencja Reklamowa Times
ul. Ul. Dmowskiego 7, 50-203 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------