Wirtualny spacer, zdjęcia 360

dodano: 2020.01.14 ważne do: 2020.05.01 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Co robimy?

Panorama i zdjęcia sferyczne 360 :

Jesteśmy  firmą specjalizującą się w tworzeniu panoramicznych zdjęć 360 i wirtualnych spacerach. W naszej pracy chcemy tworzyć profesjonalne i  nieszablonowe zdjęcia panoramiczne, które będą miały realny wpływ na zwiększenie sprzedaży naszych klientów.

Wirtualny spacer :

Wirtualne spacery stały się jedną z najbardziej innowacyjnych wizualnie form prezentacji w Internecie. Ich celem jest zabranie odbiorcy do danego miejsca, zajrzenia do wnętrza i przyjrzenia się wszystkim szczegółom bez wychodzenia z domu. 

Zdjęcia biznesowe :

Celem tych zdjęć jest ukazanie w klasyczny ale jednocześnie niestandardowy sposób przestrzeni biurowej, czy mieszkalnej tak, żeby podnieść wartość prezentowanej sceny i uwydatnić wszystkie jej walory.

Fotografia eventy :

To zagadnienie mówi samo za siebie. Fotografia eventowa, czy inaczej reportaż ma za zadanie pokazać realny charakter wydarzenia oraz oddać towarzyszące mu emocje uczestników. 

Motoryzacja :

To samo dotyczy również motoryzacji. Adrenalina bijąca z ekranu i dym palonych opon jest nie lada gratką dla wszystkich fanów czterech kółek! 

Dlaczego jest to dla ciebie przydatne?

Ponieważ jest to nowe, skuteczne rozwiązanie marketingowe, które nada Twojej firmę świeżości i nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo nie wymaga powtarzających się inwestycji w przyszłości. Możesz łatwiej zdobyć zaufanie klientów i gości. Dzięki temu Twoja strona będzie wyróżniała się na tle konkurencji. 
 
Kontakt
LightLine
ul. Słodowiec, 9, 01-925 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.