Laryngolog w Warszawie

dodano: 2020.01.21 ważne do: 2021.01.15 wyświetleń: 97
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz konsultacji laryngologicznej w Warszawie i nie wiesz, gdzie znajdziesz najlepszego specjalistę? Odwiedź Optimum.pl. Klinika Optima na warszawskim Żoliborzu to nowoczesna i wielospecjalistyczna placówka medyczna, która prowadzi badania diagnostyczne, leczenie zachowawcze oraz zabiegi chirurgiczne. Mamy poradnię laryngologiczną dla dorosłych oraz dziecięcą. Zapraszamy też na konsultacje alergologiczne, endokrynologiczne, onkologiczne w zakresie laryngologii, neurologiczne, pediatryczne, pulmonologiczne czy dietetyczne. Zajmujemy się zarówno diagnostyką, jak i zabiegami chirurgicznymi oraz leczeniem zachowawczym.Wykonujemy dokładne badania, które warunkują dalsze leczenie. Masz pytania? Tel. 222 500 500. Czekamy na Ciebie w Warszawie przy ul. Władysława Broniewskiego 3. Nasza klinika pracuje 6 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od g. 9.00 do 13.00. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowia czytaj nasz blog internetowy! 
Kontakt
optimum
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------