oryginalne części do bmw

dodano: 2020.01.21 ważne do: 2021.01.15 wyświetleń: 89
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep internetowy Czescidobmw.pl oferuje oryginalne części do samochodów marki BMW, sprawdzone zamienniki i konkurencyjne ceny. Sklep Czescidobmw.pl ma w ofercie oryginalne oleje do BMW, w tym oleje przekładniowe, oleje silnikowe, płyny ATF i płyny hydrauliczne CHF. Firma Czescidobmw.pl oferuje ponadto dedykowaną samochodom marki BMW produkty z działu chemia, między innymi dodatki do oleju i paliwa, pasty, smary, zmywacze, płyny chłodzące, płyny do spryskiwacza, płyny hamulcowe oraz środki do tapicerki skórzanej. Sklep internetowy Czescidobmw.pl ma w asortymencie także żarówki halogenowe, żarówki ksenonowe oraz żarówki sygnałowe i wnętrza. Każdy sprzedawany przez sklep Czescidobmw.pl produkt posiada dwuletnią gwarancję z tytułu rękojmi. Sklep internetowy Czescidobmw.pl jest partnerem Autoryzowanego Dealera BMW, uczestnikiem programu ?Partnerstwo z jakością? oraz Oficjalnym Partnerem BMW Klub Polska, BMW AutoKlub Polska, BMW-Diesel.pl i BMW3ER.PL. Doradcy w sklepie Czescidobmw.pl chętnie pomagają klientom w wyborze odpowiedniej części do danego modelu samochodu. 
Kontakt
czescidobmw.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------