Usuwanie fake newsów przez google

dodano: 2020.01.23 ważne do: 2021.01.17 wyświetleń: 184
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Interesujesz się Internetem i starasz się dokładnie śledzić bieżące wydarzenia? Na pewno wiesz już w październiku rozpoczęło się  usuwanie fake newsów przez Google. To działanie, które ma na celu zmniejszenie ilości nieprawdziwych informacji, które rozpowszechniane są często dla korzyści majątkowych ich autorów. Wiemy jak ważne są takie działania, dlatego doceniamy Google, że zdecydowało się na ten krok. W dobie rozwoju technologii i internetu jesteśmy zalewani informacjami na każdym kroku.  Jednak usuwanie fake newsów przez Google nie będzie miało charakteru kasowania tych informacji. Chodzi tu o danie wolności użytkownikowi i pokazanie, które informacje są zweryfikowane a które nie. To bardzo innowacyjny sposób, który ułatwi użytkownikom dotarcie do poszukiwanych informacji.  
 
 
Kontakt
Team Solution
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------