Odzież gastronomiczna dla najbardziej wymagających

dodano: 2020.01.29 ważne do: 2021.01.23 wyświetleń: 180
Szczegóły ogłoszenia:
Odzież gastronomiczna sprzedawana przez naszą firmę sklep spełnia wszelkie bardzo wysokie standardy jakości. Poza odzieżą przeznaczoną dla osób zajmujących się obsługą kelnerską w ofercie posiadamy odzież przeznaczoną dla pracowników pracujących w kuchni, ubrania dla pracowników SPA, recepcji czy też tą przeznaczoną dla osób ,które zajmują się utrzymaniem czystości w hotelach. Oczywiście w ofercie mamy ubrania dla mężczyzn czy też kobiet. Zakres sprzedawanych przez nas towarów jest bardzo szeroki i obejmuje bluzy, koszule, tuniki, spodnie oraz sporo innych artykułów. Dzięki naprawdę wysokiej jakości artykułów, które dostarcza nasza firma gwarantujemy, że zapoznanie się z kompleksową ofertą prowadzonego przez nas sklepu to świetny pomysł, a zapewniane przez nas towary pozwolą wszystkim pracownikom wyglądać bardzo fajnie idoskonale prezentować się w czasie wykonywania obowiązków pracowniczych.
Kontakt
Kupuj Fartucha
ul. Drużbackiej 7 lok. 2, 01-622 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------