Wynajem i sprzedaż podnośników

dodano: 2020.02.01 ważne do: 2021.01.26 wyświetleń: 143
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz urządzeń do pracy na wysokościach? Jeśli tak to usługi naszej firmy z Bydgoszczy to świetny wybór dla Ciebie. Na rynku jesteśmy od bardzo wielu lat, ciągle poszerzając ofertę naszej firmy. W związku z tym aktualnie możemy zapewnić wynajem oraz sprzedaż takich urządzeń wśród, których są podnośniki na przyczepach, nożycowe, wózki widłowe, rusztowania a nawet bardzo dużo innego rodzaju urządzeń związanych z pracami na wysokościach. Zapewniamy 100% wsparcie zatrudnionych u nas fachowców oraz rzeczywiście atrakcyjne warunki współpracowania, i godne uwagi ceny. Zapewniamy możliwość dostarczenia niezbędnego sprzętu w dowolne miejsce w kraju, a także sprawdzonej jakości usługi związane z naprawami tego rodzaju sprzętu. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto potrzebuje wysokiej jakości usług związanych z wynajmowaniem, serwisem bądź też sprzedażą urządzeń do pracy na wysokościach powinien skorzystać z naszych usług.
Kontakt
Podnosniki
ul. Flisacka 17a, 85-425 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------