Firma sprzątająca - Bryliant.waw.pl - Warszawa

dodano: 2020.02.01 ważne do: 2021.01.26 wyświetleń: 146
Szczegóły ogłoszenia:
Dziś praca zawodowa to nie tylko osiem godzin spędzonych biurze. Czasem czas pracy wydłuża się do kilkunastu godzin lub wkrada się do Twojego domu. Masz coraz mniej czasu dla siebie, dla bliskich, a co za tym idzie - również na porządki domowe. Jeśli szukasz kogoś, kto uporządkuje Twoją przestrzeń i zajmie się kurzem, piachem oraz brudem - nie mogłeś trafić lepiej. Firma Bryliant zajmuje się nie tylko sprzątaniem biur. To również firma sprzątająca Warszawa, która oferuje swoje usługi także klientom indywidualnym. Oznacza to, że podejmujemy się z chęcią takich zadań jak porządkowanie mieszkań oraz domów. Możesz skorzystać z naszych usług jednorazowo lub zdecydować się na stałą współpracę. Stawkę ustalimy indywidualnie. Wiele zależy od powierzchni mieszkania lub domu oraz powierzanych nam zadań. W swojej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone preparaty, dbając nie tylko o czystość powierzchni, ale i o ich pielęgnowanie. Po szczegóły zajrzyj na naszą stronę internetową. 
Kontakt
Firma sprzątająca Warszawa - Bryliant
ul. Na Skraju 68, 02-197 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------