Przeszczep włosów cena za graft

dodano: 2020.02.15 ważne do: 2021.02.09 wyświetleń: 194
Szczegóły ogłoszenia:
Postępujące zakola i łysina to bardzo częsta i bardzo niepożądana przypadłość wśród mężczyzn. Doskonale zdają sobie z tego sprawę specjaliści zatrudnieni w warszawskiej klinice chirurgii plastycznej Dr Osuch Clinic. Jeżeli chcesz sobie z tym poradzić to dzięki ich pomocy, będzie to prosta i przyjemna droga do nowego wyglądu i bujnej fryzury. Cena przeszczepu włosów ustalana jest indywidualnie, na podstawie ilości graftów, jakie muszą być przeszczepione. Im więcej graftów, tym wyższa cena, dlatego nie czekaj aż włosy wypadną Ci całkowicie i umów się na wizytę już dziś. Przeszczep włosów uchodzi za najbardziej efektywną metodę walki z łysiną i zakolami, dlatego jest bardzo chętnie wybierany przez pacjentów. Dzięki ofercie Dr Osuch Clinic otrzymasz pożądane efekty w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź pełną ofertę klinik już dziś. Na stronie internetowej kliniki znajdziesz więcej przydatnych informacji, a także pełną ofertę wszystkich usług wykonywanych w warszawskiej klinice Dr Osuch Clinic.
Kontakt
Dr Osuch Clinic - Chirurgia Plastyczna
ul. Puławska 488, 02-884 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------