Restauracja INNA BAJKA

dodano: 2020.02.16 ważne do: 2021.02.10 wyświetleń: 198
Szczegóły ogłoszenia:
Znajdująca się obok wrocławskiego rynku restauracja INNA BAJKA to miejsce z tradycją, założone oraz prowadzone przez rodzinę, jaka wie, co to należyty smak oraz rozumie, jak istotne są posiłki w gronie krewnych i znajomych. Jeśli poszukują Państwo miejsca we Wrocławiu, jakie serwuje smaczne, domowe dania - serdecznie zapraszamy!
Restauracja INNA BAJKA z Wrocławia serdecznie zaprasza wszystkich degustatorów oraz ludzi, którzy cenią odpowiednie posiłki na śniadania, obiady oraz wspaniałe desery. Gigantyczna karta dań na pewno pozwoli Państwu wybrać kultowe i mniej kultowe smaki, jakie uzupełnią spotkanie z rodziną bądź też znajomymi. Jeżeli sprawdzona restauracja z Wrocławia to jedynie INNA BAJKA.
Kontakt
Restauracja INNA BAJKA
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------