Narzędzia dla wszystkich

dodano: 2020.02.28 ważne do: 2021.02.22 wyświetleń: 148
Szczegóły ogłoszenia:
Bez znaczenia czy jesteś osobą początkującą, czy też specjalistom, a potrzebujesz bardzo wysokiej jakości narzędzi do wykonania powierzonych Ci zadań musisz zaznajomić się z kompleksową ofertą prowadzonego przez nas sklepu działającego w internecie. Północna Grupa Narzędziowa może zapewnić naprawdę bogatą ofertę zarówno narzędzi do prac ręcznych bądź też elektronarzędzi. Przykładowymi produktami, które znajdują się w naszej ofercie są te dotyczące spawania, ogrodu, działające na akumulatory, elektronarzędzia, jak również urządzenia pneumatyczne. Wszystkie produkty, które zapewniamy są dostarczane przez uznanych producentów co gwarantuje pełne zadowolenie ze sprzedawanych przez naszą firmę narzędzi. Dbamy, żeby zakupy w naszej firmie były zawsze w pełni udane, jak również bezpieczne, dbamy o świetne zapakowanie nabytych u nas artykułów tak, aby dotarły do każdego klienta bez żadnych kłopotów.
Kontakt
Północna Grupa Narzędziowa
ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------