Zmień swoje nawyki żywieniowe

dodano: 2020.02.28 ważne do: 2021.02.22 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:
Dobre odżywianie się musi być ważne dla wszystkich z nas i w związku z tym też zachęcam bardzo mocno do zapoznania się z moimi usługami, które dotyczą dietetyki. Mogę pochwalić się bardzo ciekawym i interesującym podejściem do wszystkich klientów, które powstało na bazie posiadanej przeze mnie wiedzy jak również osobistych doświadczeń jakie posiadam. Jestem w stanie zapewnić zarówno kompleksowe usługi związne z dietetyką jak również konsultacje dla konkretnych usług. Dzięki faktowi posiadania doświadczenia i umiejętności mogę doradzić praktycznie każdemu. Poza tym mogę pochwalić się także sporą ilością pozytywnych recenzji od klientów, którzy są zachwyceni z moich usług. Świadczy to bardzo fajnie o wykonywanych przeze mnie mnie usługach. Bardzo mocno zachęcam do zdecydowania się na moje porady, a każdy będzie miał opcje zdrowego odżywiania się.
Kontakt
BEAUTY DERM
ul. Domaniewska 22A lok.6, brak Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------