Coaching Kariery z Magdaleną Ciesielską

dodano: 2020.02.29 ważne do: 2021.02.23 wyświetleń: 207
Szczegóły ogłoszenia:
Coaching Kariery z Magdaleną Ciesielską
Czy wiesz z jakim problemem najczęściej przychodzą do Coacha Kariery? Zauważysz, że odpowiedź była bardzo oczywista - wypalenie zawodowe. Osoba w takim stanie nie potrafi dobrze wykonywać swoje obowiązki zawodowe, praca staje się niemiła. W ogóle cały ten proces jest nieprzyjemny dla człowieka. Obowiązkowo musisz zacząć pracę nad go pokonaniem, żeby twoja przygoda zawodowa była przyjemniejsza. 
Coaching Kariery wymienia trzy fazy wypalenia zawodowego:
  • Pierwsza faza - wyczerpanie emocjonalne. Objawy: cały czas jest odczuwalne zmęczenie fizyczne oraz psychiczne. 
  • Faza druga - depersonalizacja i cynizm. Objawy: dystansowanie do klientów oraz współpracowników, zniechęcenie do pracy, niestarannie wykonane obowiązki.
  • Faza trzecia - brak poczucia kompetencji służbowych oraz osobistych osiągnięć. Objawy: negatywnie ocenianie własnyccch umiejętności i kompetencje
Kontakt
Magdalena Ciesielska
woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------